Darmowa dostawa od 450,00 zł

Pad maszynowy 17'' 432mm czerwony

35,30 zł
/ szt.
28,70 zł
/ szt. netto
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
Dostępność:
Darmowa dostawa
przy zakupach od 450,00 zł

Pad maszynowy 17'' 432mm czerwony do szorowarki maszynowej.

Średnica: 17 cali
Grubość: 432mm
Kolor: czerwony

ZASTOSOWANIE PADÓW:

Pad czarny – agresywny do usuwania silnych zabrudzeń oraz starych powłok ochronnych. Czyści do naturalnej powierzchni usuwając wszelkie zaszłości. Do użycia na mokro.

Pad brązowy – do usuwania brudu i starych powłok ochronnych w całości lub od 1 do 3 warstw. Do użycia na sucho i na mokro.

Pad zielony – do intensywnego szorowania z jednoczesnym usuwaniem wierzchniej warstwy powłoki ochronnej. Usuwa ciężkie zanieczyszczenia, plamy i brud. Do użytku na sucho i na mokro.

Pad niebieski -  do codziennego stosowania przy myciu posadzek . Usuwa brud i lekko przywarte zanieczyszczenia. Do stosowania na sucho i mokro.

Pad czerwony – do delikatnego mycia i codziennej pielęgnacji zabezpieczonych posadzek. Usuwa plamy i brud w trakcie jednoczesnego wytwarzania połysku. Używany do renowacji powłok ochronnych oraz w procesie krystalizacji na makro. Do używania na sucho i mokro.

Pad biały – do delikatnego polerowania i nabłyszczania czystych posadzek zabezpieczonych powłokami. Do użytku  na suchej i czystej powierzchni.

Producent :
EAN :
2000010011940
Symbol:
CLP.011940
Liczba sztuk w opakowaniu
1
pixel